Miesięczne archiwum: Luty 2016

ETAP 1′ POWRÓT NA RACHUNEK DEMO.

 

 

Link do konta demo.

TYDZIEŃ 16.02-1 „BRAK ZAGRAŃ”                                             

W tym tygodniu miałem już grać ale nie udało się. Zupełnie nie czułem klimatu, jakbym patrzył na wykresy pierwszy raz w życiu.  🙁    Nie nalegałem więc by grać, odpuszczałem.

TYDZIEŃ 16.02-2 „ PRZYPOMINANIE CELU DLACZEGO GRAM”    

…Czyli powrót przede wszystkim do odkrywania siebie, przekonań, wartości, szukanie  „Głodu”.

TYDZIEŃ 16.02-3 „GŁÓWNIE PRACA NAD SOBĄ”

Kolejny tydzień w którym nie znalazłem czasu na systematyczne analizy wykresów. Ciąg dalszy szukania powrotu do równowagi pomiędzy ważnymi dla mnie obszarami życia- dzieci, praca etatowa, odpoczynek, treningi i trading.

Był właściwie tylko jeden dzień w którym grałem- piątek (27 zagrań i strata ok 400pkt!)  Jest to dużo za dużo niż  moja norma przewiduje dlatego stwierdzam, że dopóki nie wrócę do zyskowności, nie powinienem zamieszczać tutaj wpisów.  Jeszcze nie wiem które rozwiązania przyniosą pozytywny rezultat a nie chcę dawać nieefektywnego przykładu bo takich w internecie jest pełno. Pozostawiam jednak aktywne linki do moich rachunków zarówno demo jak i realnego na których będę cały czas operował.

W tym tygodniu uzyskałem ważną dla mnie informację o tym, że kolejna osoba z dawnego trading roomu, w którym miałem przyjemność jakiś czas temu grać, odeszła od rynku. W sumie to nie wiem, czy został jeszcze ktoś, kto cały czas dąży by zrealizować swoje marzenia związane z finansami aktywnie inwestując na FX.  Wiedząc jak wiele pasji miała nasza grupa i każdy z osobna, ile zaangażowania każdy z nas wkładał by rozwinąć się i osiągnąć swoje marzenia, po czym widząc jak kolejne osoby odpuszczają zastanawiam się nad tym, staram się wyciągnąć wnioski dla siebie ale  jednocześnie odczuwam motywację do dalszego działania.

TYDZIEŃ 16.02-4 POWRÓT NA RYNEK REALNY

Po prawie miesiącu gry na demo widzę, że moje zachowanie jest dużo inne niż podczas gry na realnym rynku. Nie zbieram przez to doświadczeń o które mi chodzi, nie poznaję siebie. Podejmuję decuzję przejścia ponownie na rynek realny, operowanie najmniejszym lotarzem i dalsze uczenie się siebie.